Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 16 od 16

301 - 318 od ukupno 318 oglasa - Prodaja

7
275 000 € 5189 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

53 m2

kat
15
350 000 € 4375 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

80 m2

kat
3
79 000 € 523 €/m²
ažuriran
Baška, Baška

151 m2

kat
17
539 000 € 5133 €/m²
ažuriran
Punat, Punat

105 m2

2. kat
8
180 000 € 207 €/m²
ažuriran
Krk, Linardići

870 m2

kat
4
520 000 € 3467 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska

150 m2

kat
17
280 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

140 m2

kat
17
1 453 000 € 3633 €/m²
ažuriran
Bakar, Hreljin

400 m2

kat
14
620 000 € 4429 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska

140 m2

kat
8
250 000 € 269 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

930 m2

kat
17
2 200 000 € 2030 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska

1084 m2

4. kat
1
120 000 € 89 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

1349 m2

kat
7
639 000 € 26 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

24400 m2

kat
6
639 000 € 9984 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

64 m2

kat
1
342 000 € 529 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

646 m2

kat
17
1 085 000 € 4822 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

225 m2

kat
6
530 000 € 4569 €/m²
ažuriran
Punat, Punat

116 m2

kat
5
430 000 € 2867 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

150 m2

kat
Stranica 16 od 16
Tip ponude Prodaja agencije Terra Aurea d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup